DDT - česká demoskupina ze severní moravy

Průvodce začátkem hry

Mini průvodce začátkem hry, aneb kterak rychle a bezpečně odejít z ostrova.
Po startu hry spln všechny úkoly od NPC, než opustíš tutoriál budeš mít lvl 2. Když ho přeskočíš příjdeš na ostrov s lvl 0.

 

Hned jak budeě na ostrově skoč si do stájí pro lepší zbroj, jsou v prvním sklepním patře pod stájemi vlevo od mostu, který vede ven z města. Ve sklepě jsou dvě krysy, ty zabij a pak dej "use" na druhý čtvereček z prava nahoře. Získáš lepší brnění.

S lepším brněním si zajdi pro dýku, ta je v podzemí. Na náměstí je kanál, vlez do něj a jdi směrem vpravo dolů, hledej v truhle, je to bojový nůž.

S nožem a Brněnním si skoč pro banán, palmu najdeš vpravo na ostrově u pobřeží. Banán pak vyměň s obchodníkem pod stájemi za štít. Stačí mu říct : "hi" a pak "banana" a pak "yes".

Na nižším levelu obcházej podzemí pod městem.

Od levelu 5 chod dokola na horní pravé půlce ostrova, jsou tu vlci,pavouci a brouci s hady.

Od levelu 6 chod do vlčí sluje, je v pravém horním rohu ostrova.

Od levelu 7 chod i na levou pulku ostrova, zabíjej troly uprostřed nahoře a můžeš to točit i na praova do vlčí sluje a medvědí nory dole v pravé půlce.

Level 8 jde udělat za jedno odpoledne.

Hned jak máš level 8 jdi do orákula, to tě přemístí na ostrov s výběrem povolání.

Pokud chceš být druidem nebo mágem, doporučuji si sehnat jen brnění a štít a zvyšovat skill pro boj s pěstmi a obranu se štítem. Neodcházej, dokud obojí nebudeě mít větší nebo rovno 20 lvl skilu.

01.02.2010 09:57:08
black_ds
Česká demoscéna
Celosvětová demoscéna
Celosvětová demoscéna
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one